Текст і зображення для сайту

Текст для головної сторінки сайту

Гуртки інформатики та програмування працюють в Палаці дітей та юнацтва з 1987 року. В комп’ютерному центрі Палацу щорічно займається близько 200 дітей 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста.
Вихованці гуртків – учасники, призери та переможці міського, обласного та Всеукраїнського конкурсів учнівської молоді з інформаційних технологій, обласного конкурсу з Web-дизайну, міської, обласної та Всеукраїнської олімпіад з інформатики, Всеукраїнської Інтернет-олімпіади, міського конкурсу комп’ютерного малюнку, Всеукраїнського тижня науки і техніки, Всеукраїнського турніру юних інформатиків, турніру „Екософт”, національного чемпіонату комп’ютерних талантів „Золотий байт”. Багато талановитих випускників гуртка є студентами та випускниками вищих навчальних закладів. Колишні гуртківці Палацу обрали професії, пов’язані з інформаційними технологіями та працюють за цим фахом як за кордоном (Росія, Ізраїль, Австралія, Японія, США, Канада), так і в Україні.
Досвідчені викладачі здійснюють підготовку за напрямками:
для груп початкового рівня - "Основи програмування для молодших школярів"(середовища Microsoft Kodu Game Lab та Scratch)
для груп початкового рівня навчання – основи Web-дизайну (мова HTML, CSS)
для груп основного рівня навчання – гурток інформатики та програмування – вивчення основ програмування на базі однієї з мов програмування JAVA, PYTHON, C++;
для груп вищого рівня навчання - поглиблене вивчення основ програмування, використання візуальних середовищ програмування, сучасних технологій(середовище візуального програмування MS Visual Studio, мова програмування C#);
для груп олімпіадного напрямку (вищого рівня) - курс "Алгоритмізація та математичні основи програмування"
для всіх вікових категорій - Робототехніка (WeDo - початковий рівень, Наука та технології - основний рівень, Mindstorms, Arduino - вищий рівень)


Зображення для сайту

Немає коментарів:

Дописати коментар