Одноколоночний макет сайту

Програмування мовою Java
Java є однією з найпопулярніших мов програмування, що використовуються розробниками програмного забезпечення на сьогоднішній день. Ядро мови використовується при розробці Android-додатків, а також широко використовується в веб-розробці, а саме в серверній частині. Якщо ви новачок в програмуванні на Java і хочете почати створювати свої застосування, цей гурток є чудовим місцем, щоб почати роботу.

Програмування мовою Python

Курс розрахований в першу чергу на початківців в світі Python, але також підходить і для тих, хто хоче перейти з вивчення однієї мови на іншу. Програма курсу розроблена так, аби в стислі терміни опанувати універсальну та просту мову програмування. Ця мова використовується безліччю компаній та установ, найвідоміші з яких Yahoo і Google. Курс розпочинається із вивчення базових речей синтаксису і веде до особливостей виконання в мультипоточному режимі. Впродовж навчання ви навчитеся писати маленькі скрипти та об'єднувати їх у величезні модулі.

Програмування C#

Якщо Ви бажаєте програмувати, але не можете визначитися з мовою, її особливостями і т.д. пропонуємо курси Основ програмування, на яких розглядаються загальні питання по програмуванню. Мета цього курсу дати учневі базові навички програмування та допомогти визначитись який напрям найбільш цікавий для нього! Курси C# (Сі Шарп) створені, щоб стати основною мовою програмування для написання додатків .NET в корпоративному середовищі, орієнтованому на сучасні технології Інтернету. Мова програмування Сі Шарп (C # .NET) походить від С і С++ але, в порівнянні з ними, вона сучасніша, простіша, і повністю об’єктно-орієнтована. Надлишкова складність С++ була усунена в С#, щоб зробити її більш простою у використанні і менш схильною до помилок. Зусилля, які ви витратите на вивчення С#, будуть винагороджені, так як Сі Шарп була розроблена в якості основної мови програмування, як звичайних, так і мережевих додатків. І в майбутньому, серед мов програмування, С# буде грати домінуючу роль.


Завдання №2
Зверстати макет  сторінки згідно зразка:


Немає коментарів:

Дописати коментар